WORLD MEDIA GROUP  / GAZETELER

 

*********************************     

WORLD MEDIA GROUP  /  DERGİLİK

      
World Media Group  tecrübe ve kalitesi ile sektöre yeni bir soluk taşımak amacıyla yeniden yapılandı. Yayıncılıkta 20 yılllık deneyimle  sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Genel Ekonomik çizgide 20 yıllık deneyim Ekonomik Nokta Dergisi; Otomotiv sektörünün nabzını tutan 12 yıllık  Auto Tuning World Dergisi ve 5 yıllık bir geçmişe sahip Makine Otomasyon Dergisi ile sektörlerin nabzını tutuyoruz.  Ayrıca Spesifik alanlara hitap eden; Rulman & Lineer Dergisi, Cad/Cam/Cae/Plm, Endüstriyel Borulama,Kesici Takımlar Tutucular Aşındırıclar, Elektrik &  Pano,  yayınlarımızla detay yayıncılığa imzamızı atıyoruz. Ayrıca Yurtdışında; Almanya, Hindistan, Rusya, Uzakdoğu fuarlarına dönük çıkardığımız ingilizce yayınımız Machine & Automation Magazine ile yurtdışınada da sesiniz oluyoruz.   
 
*************************************

İKİ AYLIK PERİYODLARLA 6 SAYI 

ÇIKACAK YAYINLARIMIZ - DERGİLERİMİZ 

MAKİNE & OTOMASYON DERGİSİ
 
KESİCİ TAKIM DERGİSİ
 
AUTO TUNİNG WORLD DERGİSİ
 
ENDÜSTRİ  4.0 DERGİSİ
 
ELEKTRİK DERGİSİ
 
 

YILDA  2  SAYI 

ÇIKACAK YAYINLARIMIZ  - EKLERİMİZ  

MACHINE & AUTOMATION MAGAZİNE 

 

PANO DERGİSİ
 
RULMAN DERGİSİ
 
BORULAMA DERGİSİ
 
CAD CAM CAE PLM DERGİSİ
 

************************************************

WORLD MEDIA GROUP /  ZİRVELERİMİZ

     I. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

  II. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

  III. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

 

         

     

  I ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ            II ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ               III ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ

www.endustri40dergisizirvesi.com

***************************************************

**********************************

WORLD MEDIA GROUP /  KİTAPLIK

 

 

World Media Group kitaplık...

 

**********************

kitap-talep-mail-order-formu.doc (121,5 kB)

 

          dünya medya grup - mail order-formu-.xlsx (13923)

 
Mail  order formunu doldurup  worldmediareklam@gmail.com   adresine gönderdiğinizde üç  iş günü içinde kitaplarınız adresinize gönderilir. Devamını oku: https://www.worldmediagroupe.com/kitaplar2/

************************************************************************

TOS+H EXPO ertelendi

Messe Düsseldorf GmbH ve yerel ortağı Tezulaş Fuar, İstanbul’da düzenlenecek TOS+H EXPO 2020’yi erteliyor. Türkiye’nin İş Güvenliği ve Sağlığı konusunda önde gelen ihtisas fuarının dördüncüsü için, hazırlıkların zamanında yapılabilmesini sağlayacak alternatif tarih en kısa süre içinde tüm ilgili ortaklar ile yapılacak yakın görüşmeler neticesinde belirlenecek.

Korona salgını ile ilgili dinamik gelişmeleri ve Türk hükümetinin tüm etkinlikleri erteleme kararını takiben, TOS+H EXPO 2020 planlandığı tarihlerde Temmuz ayında yapılmayacak. Messe Düsseldorf ve Tezulaş Fuar, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve diğer ortaklarıyla yakın koordinasyon ve detaylı görüşmeler sonucunda bu karara vardı.

Tüm katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın yararını gözettiğimizden şüphemiz yoktur. Tüm paydaşların sağlığı ve güvenliği öncelik taşımaktadır“, diyor Messe Düsseldorf GmbH CEO’su Werner M. Dornscheidt. "Bütün taraflara gerekli desteği sağlamak üzere önemli adımlar atıyoruz.“ Messe Düsseldorf, dördüncü TOS+H EXPO’yu erteleme kararını alırken T.C. Sağlık Bakanlığı’nın, Robert Koch Enstitüsü’nün prensiplerini dikkate alan Alman Federal Hükümeti’nin ve önemli etkinliklerin risk değerlendirmesini yapan kriz yönetim ekiplerinin tavsiyelerini takip etmiştir. Bu tavsiyelerin yanı sıra, Avrupa dahil olmak üzere hastalığa yakalanmış bulunan kişi sayısında görülen önemli artış sonucunda Messe Düsseldorf ve ortakları durumu hep birlikte yeniden değerlendirmiştir.

Messe Düsseldorf, dördüncü TOS+H EXPO’yu erteleme kararını alırken T.C. Sağlık Bakanlığı’nın, Robert Koch Enstitüsü’nün prensiplerini dikkate alan Alman Federal Hükümeti’nin ve önemli etkinliklerin risk değerlendirmesini yapan kriz yönetim ekiplerinin tavsiyelerini takip etmiştir. Bu tavsiyelerin yanı sıra, Avrupa dahil olmak üzere hastalığa yakalanmış bulunan kişi sayısında görülen önemli artış sonucunda Messe Düsseldorf ve ortakları durumu hep birlikte yeniden değerlendirmiştir.TOS+H EXPO ertelendi
Messe Düsseldorf GmbH ve yerel ortağı Tezulaş Fuar, İstanbul’da düzenlenecek TOS+H EXPO 2020’yi erteliyor. Türkiye’nin İş Güvenliği ve Sağlığı konusunda önde gelen ihtisas fuarının dördüncüsü için, hazırlıkların zamanında yapılabilmesini sağlayacak alternatif tarih en kısa süre içinde tüm ilgili ortaklar ile yapılacak yakın görüşmeler neticesinde belirlenecek.
Korona salgını ile ilgili dinamik gelişmeleri ve Türk hükümetinin tüm etkinlikleri erteleme kararını takiben, TOS+H EXPO 2020 planlandığı tarihlerde Temmuz ayında yapılmayacak. Messe Düsseldorf ve Tezulaş Fuar, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve diğer ortaklarıyla yakın koordinasyon ve detaylı görüşmeler sonucunda bu karara vardı.
„Tüm katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın yararını gözettiğimizden şüphemiz yoktur. Tüm paydaşların sağlığı ve güvenliği öncelik taşımaktadır“, diyor Messe Düsseldorf GmbH CEO’su Werner M. Dornscheidt. „Bütün taraflara gerekli desteği sağlamak üzere önemli adımlar atıyoruz.“
Messe Düsseldorf, dördüncü TOS+H EXPO’yu erteleme kararını alırken T.C. Sağlık Bakanlığı’nın, Robert Koch Enstitüsü’nün prensiplerini dikkate alan Alman Federal Hükümeti’nin ve önemli etkinliklerin risk değerlendirmesini yapan kriz yönetim ekiplerinin tavsiyelerini takip etmiştir. Bu tavsiyelerin yanı sıra, Avrupa dahil olmak üzere hastalığa yakalanmış bulunan kişi sayısında görülen önemli artış sonucunda Messe Düsseldorf ve ortakları durumu hep birlikte yeniden değerlendirmiştir.

Endüstri Teknoloji  Ekonomi ...

TAITRA WEBİNAR DİZİSİ

* Koronavirüs Dönemi ve Sonrasında Üretimde Dönüşüm  / 21 Mayıs 2020  -  10 : 00 - 11 : 00

* Tayvan Akıllı Makineler  /                                2 Haziran 2020   -            10 : 30  -  11 : 30 

III. ÇAĞSİAD  İşbirliği Güçbirliği Etkinliği 

KONTEK OTOMASYON 25 YAŞINDA 

YURTDIŞI YAYINI

KISA ... KISA ...KISA -  

*WORLD MEDIA GROUP  olarak;   10 - 13 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul'da WIN EURASIA Fuarındayız. Win Fuarı Özel sayılarımızın standımızdan dağıtımlarını gerçekleştireceğiz. 

******************
* WORLD MEDIA  GROUP olarak;
12 - 16  Nisan 2021'de Almanya Hannover 'de gerçekleştirilecek;  Hannover Messe  2021'deyiz.  Bu fuar da da Avrupa dağıtımını da yaptığımız; İngilizce Machine & Automation Magazine yayınımızın geniş çaplı sirkülasyonunu gerçekleştireceğiz. Yerli Üreticilerimiz  bu yayın sizin için. 
 
 
*******************
*WORLD MEDIA GROUP olarak;  2021'de Almanya Berlin'de  gerçekleştirilecek CWIEME Berlin 2021'deyiz. Bu fuara özel çıkardığımız; İngilizce - Türkçe basılan Elektrik Pano Dergimizde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.
 

***************************

*WORLD MEDIA GROUP olarak; 29 Eylül  - 04  Ekim   2020'de  İstanbul MAKTEK Fuarındayız. Bu fuara özel çıkardığımız sayılarımızda yerinizi ayırtabilirsiniz.  

KORONAVİRÜS DÖNEMİ VE SONRASI ÜRETİMDE DÖNÜŞÜM 

Tayvan’ın kar amacı gütmeyen ticaret geliştirme kuruluşu TAITRA’nın (Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi) tarafından organize edilen; web seminerleri dizisinin ikincisi 21 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

21 Mayıs 2020 Türkiye saati ile saat 10:00’da Koronavirüs Dönemi ve Sonrasında Üretimde Dönüşüm konulu makine ve takım tezgahı sektöründe faaliyet gösteren önemli Tayvanlı firmaların katıldığı WEBEX yazılımı aracılığıyla online bir sunum programı gerçekleştirildi. Dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce sektör profesyonelinin katıldığı web seminerin World Media Group olarak   takip ettik.

Firma bilgileri ve konuları aşağıdaki gibidir;
YCM – Akıllı Üretim

SEYI – Virüs Sonrası Dönemde Damgalama/Presleme Üretimi

Kao Ming – Yarının Trendleri – Hızlı, Esnek ve Gelecek

Jainherr Machine - Yüksek Hassasiyetli Taşlama Makinesi Uygulamaları

Advantech - İşletmeler Covid 19 krizine nasıl tepki veriyor?


Daha fazla detayı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.


www.taitra.org.tw    www.taiwantrade.com.tw   www.taiwantradeshows.com.tw