Endüstrinin Gücüne İnanç

Germany’s Saarland endüstriyel alanların artışına katkıda bulunuyor ve üretim şirketlerine imkan sağlıyor gwSaar'ın Genel Müdürü Thomas Schuck, Saarland eyaletinin ekonomik kalkınma hedefini "Kendimizi, Saarland sınırlarını aşıp AB pazarına dahil olmak isteyen şirketlerin ortağı olarak görüyoruz. Sadece başarıya ulaştıran adımlarda değil ondan sonraki süreçte de şirketlerin yanında olmayı planlıyoruz.” sözleriyle açıklıyor. “Yatırımcı hizmetimizi uzun yıllarca buna göre oluşturduk ve sürekli iyileştirdik. Bugün, ilk konum bilgilerinden destek ve finansmanla ilgili danışmanlıklara, gayrimenkul ve arazi arama ve geliştirmeye kadar her şeyi tek bir kaynaktan sunabiliyoruz."

  Röportajın d evamı 

*  Ekonomik Nokta'da Bu Ay Neler Var ? ...* Volkswagen Gelmiyor ... ** Üretimde Yeni Çağa Doğru ... * Uzakdoğu'nun Parlayan Yıldızı TAYVAN ... * Covid - 19 Sonrası Ekonomi ...* Fuarcılıkta Dijital Dönüşüm ...* Üretimde Düşüş Dip Yaptı ...* TUİK'e Göre de Küçüldük  ... * Lagard :  "Euro Bölgesi Küçülecek" ...* Çin ile Swap Anlaşması ... * Saarland : Endüstri 4.0 ve İnsan Faktörü ...* Makale : Endüstri de Değişiklik Yönetimi ...* ABD'nin Yeni Başkanı Joe Biden ... * Dövizde hareket başladı...

 


********************************************************

*********************************     

WORLD MEDIA GROUP  /  DERGİLİK

       
World Media Group  tecrübe ve kalitesi ile sektöre yeni bir soluk taşımak amacıyla yeniden yapılandı. Yayıncılıkta 20 yılllık deneyimle  sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Genel Ekonomik çizgide 20 yıllık deneyim Ekonomik Nokta Dergisi; Otomotiv sektörünün nabzını tutan 16 yıllık  Auto Tuning World Dergisi ve 7  yıllık bir geçmişe sahip Makine Otomasyon Dergisi ile sektörlerin nabzını tutuyoruz.  Ayrıca Spesifik alanlara hitap eden; Rulman & Lineer Dergisi, Cad/Cam/Cae/Plm, Endüstriyel Borulama,Kesici Takımlar Tutucular Aşındırıclar, Elektrik &  Pano,  yayınlarımızla detay yayıncılığa imzamızı atıyoruz. Ayrıca Yurtdışında; Almanya, Hindistan, Rusya, Uzakdoğu fuarlarına dönük çıkardığımız ingilizce yayınımız Machine & Automation Magazine ile yurtdışınada da sesiniz oluyoruz.   
 
*************************************

İKİ AYLIK PERİYODLARLA 6 SAYI 

ÇIKACAK YAYINLARIMIZ - DERGİLERİMİZ 

MAKİNE & OTOMASYON DERGİSİ
 
KESİCİ TAKIM DERGİSİ
 
AUTO TUNİNG WORLD DERGİSİ
 
ENDÜSTRİ  4.0 DERGİSİ
 
ELEKTRİK DERGİSİ
 
 

YILDA  2  SAYI 

ÇIKACAK YAYINLARIMIZ  - EKLERİMİZ  

MACHINE & AUTOMATION MAGAZİNE 

 

PANO DERGİSİ
 
RULMAN DERGİSİ
 
BORULAMA DERGİSİ
 
CAD CAM CAE PLM DERGİSİ
 

************************************************

WORLD MEDIA GROUP /  ZİRVELERİMİZ

     I. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

  II. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

  III. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

 

         

     

  I ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ            II ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ               III ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ

www.endustri40dergisizirvesi.com

***************************************************

**********************************

WORLD MEDIA GROUP /  KİTAPLIK

 

 

World Media Group kitaplık...

 

**********************

kitap-talep-mail-order-formu.doc (121,5 kB)

 

          dünya medya grup - mail order-formu-.xlsx (13923)

 
Mail  order formunu doldurup  worldmediareklam@gmail.com   adresine gönderdiğinizde üç  iş günü içinde kitaplarınız adresinize gönderilir. Devamını oku: https://www.worldmediagroupe.com/kitaplar2/

************************************************************************

 CHINA HOMELIFE TURKEY FUARI BAŞLADI

İzlemek için Tıklayınız

 

  Endüstri Ekonomi Teknoloji ...

   

SCHNEİDER ESNEK DİJİTAL DÖNÜŞÜM FUARI

Global ölçekte Schneider  Yetkililerinin sunumlarıyla katılacağı ; Schneider Esnek Dijital Dönüşüm Fuarı 10 Haziran 2020’de gerçekleştiriliyor.  Innovation Day: Resilient Digital Transformation MEA 2020 sanal fuarımına katılarak, fikir liderlerinin, tanınmış endüstri vizyonerlerinin, Schneider  iş ortakları ve uzmanlarıyla birlikte, zorlukları nasıl ele alabileceğimizi ve nasıl sürdürülebilir bir gelecek inşa edebileceğinizi keşfetmek için  bu organizasyonu kaçırmayın.

İÇERİK

Strateji Konuşmaları ve Sektör Paneli Tartışmaları /   Piyasa Görünümü 

Sınır Bilişim trendleri ve çözümleri hakkında Uzmanlık Oturumları ve Müşteri Başarı Hikayeleri

En yeni EcoStruxure™ çözümlerimizin sanal turu

Haberin  Devamı için

 

III. ÇAĞSİAD  İŞBİRLİĞİ ETKİNLİĞİ

YURTDIŞI YAYINI

 

KISA ... KISA ...KISA -  

******************
* WORLD MEDIA  GROUP olarak;
25 - 29  Nisan 2022'de Almanya Hannover'de gerçekleştirilecek; Hannover Messe  2021'deyiz.  Bu fuar da da Avrupa dağıtımını da yaptığımız; İngilizce Machine & Automation Magazine yayınımızın geniş çaplı sirkülasyonunu gerçekleştireceğiz. Yerli Üreticilerimiz  bu yayın sizin için. 
 
 
*******************

*WORLD MEDIA GROUP olarak;  2022'de Almanya Berlin'de  gerçekleştirilecek CWIEME Berlin 2021'deyiz. Bu fuara özel çıkardığımız; İngilizce - Türkçe basılan Elektrik Pano Dergimizde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.
 

***************************

*WORLD MEDIA GROUP olarak; 31 Ağustos - 04 Eylül  2021'de  İstanbul MAKTEK Fuarındayız. Bu fuara özel çıkardığımız sayılarımızda yerinizi ayırtabilirsiniz.  

KORONAVİRÜS DÖNEMİ VE SONRASI ÜRETİMDE DÖNÜŞÜM 

Tayvan’ın kar amacı gütmeyen ticaret geliştirme kuruluşu TAITRA’nın (Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi) tarafından organize edilen; web seminerleri dizisinin ikincisi 21 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

21 Mayıs 2020 Türkiye saati ile saat 10:00’da Koronavirüs Dönemi ve Sonrasında Üretimde Dönüşüm konulu makine ve takım tezgahı sektöründe faaliyet gösteren önemli Tayvanlı firmaların katıldığı WEBEX yazılımı aracılığıyla online bir sunum programı gerçekleştirildi. Dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce sektör profesyonelinin katıldığı web seminerin World Media Group olarak   takip ettik.

Firma bilgileri ve konuları aşağıdaki gibidir;
YCM – Akıllı Üretim

SEYI – Virüs Sonrası Dönemde Damgalama/Presleme Üretimi

Kao Ming – Yarının Trendleri – Hızlı, Esnek ve Gelecek

Jainherr Machine - Yüksek Hassasiyetli Taşlama Makinesi Uygulamaları

Advantech - İşletmeler Covid 19 krizine nasıl tepki veriyor?

*****

Tayvan Akıllı Makineler  Web Seminerleri /     2 Haziran 2020   -            10 : 30  -  12 : 30 


Daha fazla detayı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.


www.taitra.org.tw    www.taiwantrade.com.tw   www.taiwantradeshows.com.tw

 

 

Türkiye’de fuarları sanal ortama taşırken, konuyla ilgili ilk adım Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği ile İZFAŞ tarafından atıldı. Türkiye’nin ilk sanal fuar organizasyonu Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği öncülüğünde ve İZFAŞ desteği ile gerçekleştirildi.  Ayakkabı ve saraciye sektörlerinin Türkiye ve dünyadaki öncüleri 1- 3 Haziran tarihlerinde Shoedex 2020’de buluştu.