WORLD MEDIA GROUP /
ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ 2020 GÖRÜŞMELER BAŞLADI.

www.worldmediagroupe.com

www.kesicitakimlardergisi.com

www.endustri40dergisizirvesi.com

 

      DERGİLERİMİZ

                                   
World Media Group  tecrübe ve kalitesi ile sektöre yeni bir soluk taşımak amacıyla yeniden yapılandı. Yayıncılıkta 20 yılllık deneyimle  sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Genel Ekonomik çizgide 20 yıllık deneyim Ekonomik Nokta Dergisi; Otomotiv sektörünün nabzını tutan 12 yıllık  Auto Tuning World Dergisi ve 5 yıllık bir geçmişe sahip Makine Otomasyon Dergisi ile sektörlerin nabzını tutuyoruz.  Ayrıca Spesifik alanlara hitap eden; Rulman & Lineer Dergisi, Cad/Cam/Cae/Plm, Endüstriyel Borulama,Kesici Takımlar Tutucular Aşındırıclar, Elektrik &  Pano,  yayınlarımızla detay yayıncılığa imzamızı atıyoruz. Ayrıca Yurtdışında; Almanya, Hindistan, Rusya, Uzakdoğu fuarlarına dönük çıkardığımız ingilizce yayınımız Machine & Automation Magazine ile yurtdışınada da sesiniz oluyoruz.   
 

İKİ AYLIK PERİYODLARLA 6 SAYI 

ÇIKACAK YAYINLARIMIZ - DERGİLERİMİZ 

MAKİNE & OTOMASYON DERGİSİ
 
KESİCİ TAKIM DERGİSİ
 
AUTO TUNİNG WORLD DERGİSİ
 
ENDÜSTRİ  4.0 DERGİSİ
 
ELEKTRİK DERGİSİ
 
 

YILDA  2  SAYI 

ÇIKACAK YAYINLARIMIZ  - EKLERİMİZ  

MACHINE & AUTOMATION MAGAZİNE 

 

PANO DERGİSİ
 
RULMAN DERGİSİ
 
BORULAMA DERGİSİ
 
CAD CAM CAE PLM DERGİSİ
 

     I. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

  II. WORLD MEDIA GROUP / ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ SUNUMLAR

                                                                                          

*WORLD MEDIA GROUP olarak; 21-23 Mayıs   2019'da Almanya Berlin'de  gerçekleştirilen;  CWIEME Berlin 2019'daydık. Bu fuara özel çıkardığımız; İngilizce - Türkçe basılan  Elektrik Dergimizin (Electricity Magazine)  yayınımızın geniş çaplı dağıtımını gerçekleştirdik.

 

*****************************

 *WORLD MEDIA GROUP olarak; 5  -  12  Mayıs   2019'da  Tayvan'daydık.  Uzakdoğu'da Endüstrinin kalbinin attığı bu güzel ada ülkesinde, 9 fabrika ziyareti ve  onlarca görüşme yaptık. Dergilerimizin Mayıs -  Haziran ve Temmuz Ağustos sayılarında detayları okuyabilirsiniz. Videoları da yakında yükleyeceğiz. 

  

 

kitap-talep-mail-order-formu.doc (121,5 kB)

 

          dünya medya grup - mail order-formu-.xlsx (13923)

 
Mail  order formunu doldurup  worldmediareklam@gmail.com   adresine gönderdiğinizde üç  iş günü içinde kitaplarınız adresinize gönderilir. Devamını oku: https://www.worldmediagroupe.com/kitaplar2/

Kontek Otomasyon 25 Yaşında

         TÜSİAD 

     Yüksek İstişare Konseyi  

           SİMON KASLOVSKİ

             15.05.2019

 

RÖPORTAJ : UNİVERSAL ROBOT  GÜNEY AVRUPA  TÜRKİYE   ORTADOĞU AFRİKA VE İSRAİL BÖLGE MÜDÜRÜ JACOB PASCUAL PAPE

 

YURTDIŞI YAYINI

KISA ... KISA ...KISA -  

*WORLD MEDIA GROUP  olarak;   12 Mart 2020  -  15 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul'da WIN EURASIA Fuarındayız. Win Fuarı Özel sayılarımızın standımızdan dağıtımlarını gerçekleştireceğiz. 

 

   SOLİD WORKS  2019
                 
 
SOLİD WORKS  
   MANİSH KUMAR 
   SOLİD WORKS       
BURAK KURALKAN
 
******************
* WORLD MEDIA  GROUP olarak; 20 - 24 Nisan 2020'de Almanya Hannover 'de gerçekleştirilecek;  Hannover Messe  2020'deyiz.  Bu fuar da da Avrupa dağıtımını da yaptığımız; İngilizce Machine & Automation Magazine yayınımızın geniş çaplı sirkülasyonunu gerçekleştireceğiz. Yerli Üreticilerimiz  bu yayın sizin için. 
 
 
*******************

*WORLD MEDIA GROUP olarak; 26 - 28  Mayıs   2020'de Almanya Berlin'de  gerçekleştirilecek;  CWIEME Berlin 2020'deyiz. Bu fuara özel çıkardığımız; İngilizce - Türkçe basılan Elektrik Pano Dergimizde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.
 

***************************

*WORLD MEDIA GROUP olarak; 29 Eylül  - 04  Ekim   2020'de  İstanbul MAKTEK Fuarındayız. Bu fuara özel çıkardığımız sayılarımızda yerinizi ayırtabilirsiniz.  

World Media Group kitaplık...

 
Mail  order formunu doldurup  worldmediareklam@gmail.com   adresine gönderdiğinizde üç  iş günü içinde kitaplarınız adresinize gönderilir. Devamını oku: https://www.worldmediagroupe.com/kitaplar2/